Vaše objednávka krok za krokem

 

Veškeré objednávky lze řešit osobně, či prostřednictvím vyplnění a odeslání on-line formuláře.

 

Osobní vyřízení objednávky

Pro osobní vyřízení objednávky u nás v provozovně, u Vás doma nebo ve Vašem zaměstnání nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 898 840 či prostřednictvím kontaktního formuláře. Obratem s Vámi domluvíme konkrétní termín schůzky s naší zkušenou krejčovou.

Během osobní schůzky nám budete moci sdělit všechny Vaše představy o zakázce. S krejčovou následně vyberete konkrétní látky, nadefinujete požadovaný styl a střih Vašich produktů a na závěr Vám naše krejčová nabere všechny potřebné míry pro realizaci zakázky.

Osobní návštěvu doporučujeme všem našim novým zákazníkům, kteří mají zájem o objednání jejich první zakázky.

 

Objednávka prostřednictvím on-line formuláře

V případě zájmu o on-line objednání postupujte podle následujících kroků: 

1) Zvažte, o jaké produkty máte zájem. Budete si chtít nechat ušít jen oblek míru či využijete rovněž nabídky na ušití košil či zimního kabátu? Při větším množství objednaných produktů je možné získat zajímavé slevy. Speciální balíčky produktů s orientačními cenami naleznete v sekci Služby a ceník

2) Vyberte si konkrétní látku pro Váš oblek, košile či kabát na míru v sekci Výběr látek. Látky na obleky jsou rozděleny dle odlišné úrovně kvality do kategorií High Standard, Top Quality a Premium Qualit. Košile jsou pak rozděleny do kategorií High Standard a Premium Quality. Látky na zhotovení kabátů se cenou neliší. Rovněž si můžete vybrat i konkrétní barvu a vzor podšívky pro Vaše sako či kabát. Každá látka má svůj kód, který uvedete později do objednávkového formuláře.

3) Naměřte a poznamenejte si své míry s využítím našeho formuláře a video návodů. Naměřené míry pak rovněž uvedete do objednávkového formuláře. 

4) Vyfoťte celou svou postavu zepředu, z profilu a zezadu pro potřeby objednávkového formuláře.

5) Přistupte k vyplnění níže uvedeného objednávkového formuláře. V první části nejprve vyplňte Vaše kontaktní údaje, zadejte naměřené míry a přiložte Vaše fotografie. V druhé části pak zaškrtněte, o jaké produkty máte zájem a vyberte kódy požadovaných látek na oblek, košile či kabát na míru včetně podšívky. Máte již zcela konkrétní představu o tom, jak má být Váš oblek, košile či kabát ušit? Vystřihněte a naskenujte fotku z jakéhokoliv magazínu či si stáhněte obrázek z internetového katalogu a následně ho přidejte k objednávce. Pokud konkrétní představu nemáte, můžeme Vám zaslat na vyžádání náš katalog, případně si můžete požadovaný styl a střih nadefinovat sami zaškrtnutím Vámi preferovaných variant v objednávkovém formuláři.

6) Na závěr můžete do poznámky specifikovat všechny Vaše další přání a detaily zakázky, které jste v předchozích částech objednávky neměli příležitost blíže specifikovat. 

7) Po odeslání objednávkového formuláře vyčkejte na kontakt našeho zaměstnance, který s Vámi celou objednávku před odesláním do zahraničí ještě jednou projde a zašle Vám celkovou cenovou kalkulaci. Finální objednávka je zaslána do Thajka až po úhradě 50% z konečné ceny zakázky.

 

V případě dotazů volejte na naší zákaznickou linku +420 777 898 840 nebo svůj dotaz odešlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.