Průběh realizace zakázky

 

Průběh realizace každé zakázky od objednání až po finální předání hotového obleku na míru lze shrnout v následujících několika krocích:

  • Nabrání měr - Nábrání měr pro pánský oblek, košili či kabát na míru není až tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát, přesto je však tomuto kroku nutno věnovat maximální pozornost. Míry pro Váš oblek si můžete naměřit sami krok za krokem podle našeho podrobného návodu a s využitím několika přiložených videí. Pokud si však nebudete jisti, jak správně postupovat, doporučujeme osobně navštívit naší provozovnu, ve které Vám míry rádi nabereme a zároveň poskytneme rady týkající se výběru materiálu či stylu obleku vyhovující Vaší tělesné konstituci. Rovněž je možno využít služeb krejčího na zavolání, kdy Vás přijedeme navštívit přímo k Vám domů či do zaměstnání. V těchto případech volejte na +420 777 898 840 či nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře.

  • Výběr látek, stylu a střihu obleku včetně všech detailů - Pro zákazníky máme připravenu možnost výběru z široké nabídky látek špičkové kvality pro ušití obleku, košil i kabátů na míru. Látky je možné vybírat on-line na našem webu či při osobní návštěvě našeho krejčího. Všechny parametry Vaší zakázky jsou volitelné, máte tak možnost definovat si podle svého přání konkrétní styl a střih obleku, počet a typ kapes, typ manžet a mnoho dalších detailů. Volbou všech dostupných variant provedení zakázky Vás provedou naše formuláře. Pokud máte zcela konkrétní představu o tom, jak by měl Váš oblek vypadat, doporučujeme k objednávce přiložit fotografii (výstřižek z magazínu či obrázek z internetového katalogu). Tak získají naši krejčí ještě lepší přehled o tom, jaká jsou Vaše přání, což nám dále napomůže zajistit Vaší maximální spokojenost s finálním výrobkem.

  • Odeslání finální objednávky - Po odeslání Vaší objednávky se naši thajští krejčí okamžitě pustí do práce. Samotné ušití obleku na míru trvá obvykle jeden až dva týdny, doprava do ČR pak maximálně 10 dní od ušití všech objednaných produktů.

  • Předání hotové zakázky - V Thajsku ušitý oblek na míru může být doručen přímo na Vaší adresu, či si ho můžete přijít nejprve osobně vyzkoušet do naší provozovny, což jednoznačně doporučujeme. V tomto případě bude u zkoušky Vašeho nového obleku na míru opět přítomna naše krejčová, která ihned na místě doporučí případné drobné úpravy obleku tak, aby byla zajištěna Vaše maximální spokojenost. Tyto drobné úpravy obleku (prodloužení či zkrácení rukávů a nohavic, zúžení či rozšíření kalhot, a podobně) jsou již zahrnuty v konečné ceně všech našich produktů, neplatíte tedy nic navíc. Obvyklá doba doba dodání hotové zakázky včetně všech případných dílčích úprav se pohybuje kolem pěti týdnů.   

 

Důvody proč využít našich služeb

 

  • Individuální přístup - Každá naše zakázka je řešena individuálně. Každému zákazníkovi jsou nejprve nabrány jeho osobní míry a veškeré produkty jsou následně šity tak, aby přesně odpovídaly jeho proporcím. U každé objednávky bereme v potaz všechna uvedá přání a potřeby našeho zákazníka.

  • Výběr látek - Každý náš zákazník má možnost výběru z nepřeberného množství látek na obleky, košile či kabáty na míru. Podle volby konkrétního vzoru látky je následně možno zvolit i preferovanou látku na podšívku saka a kabátu.

  • Vlastní osobitý styl - Výběr konkrétních látek a ušití všech produktů našemu zákazníkovi na míru je samozřejmostí, avšak to je jen začátek. Každý náš zákazník má navíc možnost volby vlastního stylu všech objednaných produktů. Máte zájem o klasický střih obleku, či verzi střihu "slim fit"? Preferujete jednořadý či dvouřadý oblek? U každé zakázky je možno definovat celou řadu parametrů od počtu kapes a knoflíků, volby stylu klopy saka a manžet na rukávech, až k nejmenším detailům jako jsou například vyšité monogramy na košilích.  

  • Vysoká kvalita produktů - Všechny naše produkty jsou šity těmi nejlepšími thajskými krejčími, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Stejně tak i všechny používané látky a materiály, ze kterých jsou produkty ušity, dosahují té nejvyšší kvality.

  • Nízká cena - Díky tomu, že jsou veškeré naše zakázky zhotoveny v Asii, kde je nesrovnatelně nižší cena práce než v Evropě, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout výrazně nižší ceny v porovnání s konkurencí. Jakýkoliv oblek ušitý na míru v jiném zakázkovém krejčovství dnes pořídíte jen těžko do 15 000 Kč. Konečná cena našeho obleku na míru společně s dvěma košilemi přitom začíná již na 11 500 Kč (samotný oblek na míru dokonce již na 9 500 Kč). Naše ceny jsou tak srovnatelné s běžnou konfekcí, avšak při neporovnatelně vyšší kvalitě zpracování.

  • Zkouška ušitých produktů a případné úpravy - Před předáním hotové zakázky zákaníkovi v ČR probíhá tzv. "první zkouška", v rámci které si zákazník za přítomnosti naší zkušené krejčové oblek a košile na míru poprvné oblékne. Po konzultaci s krejčovou je možné realizovat jakékoliv drobné úpravy obleku dle přání zákazníka (prodloužení či zkrácení rukávů, rozšíření či zúžení saka a kalhot a podobně), které jsou již zahrnuty v konečné ceně všech produktů. Takto je možno vyladit i ty nejmenší detaily každé zakázky, které nebylo možné realizovat na dálku v Thajsku. Díky tomu je zajištěna maximální spokojenost každého našeho zákazníka.   

 

Zaujala Vás naše nabídka? Přejděte do sekce Objednávka krok za krokem.