Ušití obleku v Thajsku

18.07.2014 17:45

Chystáte se do Thajska na dovolenou a plánujete si zde nechat ušít oblek na míru? Kontaktujte nás a my Vám doporučíme toho nejlepšího krejčího!

V celém Thajsku a obzvláště v Bangkoku je nepřeberné množství krejčích, kteří nabízí ušití obleku na míru. Nabídka produktů jednotlivých společností se však cenově i kvalitativně značně liší a nezkušený zákazník může být jednoduše oklamán již jen tím, že nemá šanci rozpoznat původ a složení nabízených látek.

Pro někoho může být rovněž problematická nutnost smlouvání o ceně, bez něhož se v Thajsku neobejdete. Pokud nemáte představu o tom, kolik by měl oblek na míru stát, ve většině případů zaplatíte více, než byste museli. Na druhou stranu, pokud Vám někdo nabídne oblek za 2 000 bathů (cca 1 400 Kč), odejděte pryč, jelikož za tuto cenu nemůže ani v Thajsku nikdo kvalitní oblek ušít.

Pokud tak chcete mít jistotu, že produkty, které si objednáte, budou kvalitně ušité a za férovou cenu, kontaktujte nás telefonicky na 777 898 840 či e-mailem na  info@oblek-na-miru.cz.

Zdarma od nás získáte:

1) Kontaktní adresu thajského krejčovství, se kterým spolupracujeme a jehož kvalita služeb je dlouhodobě prověřena

2) Přesné informace o cenách nabízených produktů (nebudete muset smlouvat)

Díky našim službám ušetříte čas a zároveň budete mít jistotu, že za své peníze dostanete ty nejlepší produkty!